Дома Фудбал Останато Игра за Реал ама срцето му остана во Лондон: Погледнете каква маска за телефон користи Азар (ФОТО)

Игра за Реал ама срцето му остана во Лондон: Погледнете каква маска за телефон користи Азар (ФОТО)

0

Eден Азар ги започна припремите со Реал Мадрид за новата сезона, а од него се очекува да биде големо засилување.

Азар со Реал Мадрид ги започна припремите и веднаш се најде во центарот на вниманието. Вчера на социјалните мрежи се појави видеото на кое трча заедно со Герет Бејл, а сега медиумите забележааа друг детал.

Со овој потег Белгиецот веројатно покажа дека и понатаму е поврзан со Челзи.

Имено, во центарот на вниманието се најде фотографијата во која Азар го држи во рака мобилниот телефон на кој има маска од неговите синови во дресовите на Челзи.

 

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Украина преку Португалија до пласман на ЕП, Роналдо и друштвото ќе се борат со Србија (ВИДЕО)

Вечерва на Олимпискиот стадион во Киев Украина ја пречека Португалија во натпревар од осмо…