Дома Актуелно Составот на Бразил изгледа неверојатно

Составот на Бразил изгледа неверојатно

Селекторот на фудбалската репрезентација на Бразил, Тите го објави списокот на фудбалери за пријателските натпревари против Перу и Колумбија.

Составор на Бразил изгледа навистина многу силно. Во националниот тим по повредата се врати Нејмар, а тука се и неколку многу интересни имиња.

Вака изгледа составот на Бразил:

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Се огласи извршниот директор на Сити: Пеп знае се, ова се лажни обвиненија!

Eвропската фудбалска федерација (УЕФА) го исфрли Манчестер Сити од европските натпреварува…