Дома Фудбал Англија Мане прописно се посрамоти🎥

Мане прописно се посрамоти🎥

Ливерпул и Челзи играат возбудлив натпревар на „Енфилд“, а во првото полувреме во центарот на вниманието е Садио Мане.

Сенегалецот прописно се посрамоти во првото полувреме кога при чиста ситуација ја промаши топката, а беше сам пред противничкиот голман.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Манчестер Сити изедначи преку сомнителен пенал 🎥

Maнчестер Сити против Борусија Дортмунд го изедначи резултатот, но се чини после ситуација…