Дома Офсајд Фирмино објави слика, но каде попрво да погледнеш – во автомобилот или во Лариса?

Фирмино објави слика, но каде попрво да погледнеш – во автомобилот или во Лариса?

0

Напаѓачот на Ливерпул, Роберто Фирмино се пофали со новиот автомобил, но воедно ја претстави и својата девојка.

Роберто и сопругата Лариса се фотографирале покрај автомобилот кој го купиле за 350.000 фунти.

Со оглед дека на сликата се луксузниот автомобил и Лариса, тешко е да се утврди каде машките очи прво ќе погледнат…


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Хорор: Погледнете како изгледаат повредите на фудбалерите на Бока Јуниорс

Реванш натпреварот во финалето на Копа Либертадорес помеѓу Ривер и Бока се игра вечерва на…