Дома Фудбал Европско првенство во фудбал ЕУРО Пред натпреварот со Словенија навивачите на Србија не заборавија и на големиот Михајловиќ

Пред натпреварот со Словенија навивачите на Србија не заборавија и на големиот Михајловиќ

Српските навивачи пред натпреварот со Словенија не заборавија и на легендарниот Синиша Михајловиќ.

Михајловиќ остави длабока трага во српскиот фудбал, па така во денешниот натпревар против Словенија навивачите ќе му посветат транспарент со фотографија со неговиот лик.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Дефинитивно една од најемотивните фотографии направени на Европското првенство.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Европско првенство во фудбал ЕУРО

Проверете

Лапорта: Сега конечно сме во ситуација да делуваме на трансфер пазарот

Претседателот на Барселона, Жоан Лапорта рече дека во Ханси Флик ја гледа вистинската личн…