Дома Офсајд Ванда повторно провоцира со фотографии на социјалните мрежи 📸

Ванда повторно провоцира со фотографии на социјалните мрежи 📸

Сопругата на Мауро Икарди неодамна се најде во центар на внимание поради тоа што Инстаграм ѝ избриша една од фотографиите.

Ванда на Инстаграм објави провокативна фотографија поради која на крајот беше избришана, но сега згодната дама се надмина себе.

Сопругата на Икарди се налути поради тоа и јавно се жалеше, но сега реши повторно да објави слика во која се наоѓа без градник.

Ванда на Инстаграм објави две провокативни фотографии и покажа како ужива на базен во својот дом во Париз.

Ванда доби речиси 700.000 лајкови за оваа објава, но многумина веруваат дека и таа ќе биде избришана зашто таа откри премногу од своето тело.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Српските медиуми: Заврши љубовта помеѓу Николов и Зорана

Во српските медиуми многу се пишуваше за врската помеѓу нашиот репрезентативец Бобан Никол…