Дома Офсајд Атрактивна навивачка го повика Санчо да потпише за Јунајтед 📸

Атрактивна навивачка го повика Санчо да потпише за Јунајтед 📸

Maнчестер Јунајтед веќе некое време се поврзува со ангажман на Џејдон Санчо, а денес се појави информација и дека тој трансфер е само прашање на време.

Во медиумите на големо се пишува дека Санчо ја договорил платата со „црвените ѓаволи“, а како ќе се одвиваат работите останува да видиме.

Меѓутоа сега Санчо доби повик од една од најатркативните навивачки на Јунајтед да потпише за „ѓаволите“. Станува збор за Луси Николсон.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Роналдо провоцира на јахта: Изберете, погледот или јас?

Португалскиот напаѓач Кристијано Роналдо ужива во заслужениот одмор, додека неговиот агент…