Дома Македонски спорт Мак фудбал Тиквеш ги пушти во продажба билетите за натпреварот против Бредибалик

Тиквеш ги пушти во продажба билетите за натпреварот против Бредибалик

Освојувачот на Купот на Македонија, Тиквеш утрово објави дека во продажба се пуштени билетите за натпреварот со Бреидаблик во рамките од квалификациите за Конференциската лига.

Натпреварот се игра во четврток на Арената „Тодор Проески“ со почеток од 17:00 часот. Билетите се во продажба по цена од 200 денари, додека ВИП билетите се продаваат по цена од 500 денари.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

Мбапе претставен на Сантиаго Бернабеу: Ми се исполни сонот🎥

Килијан Мбапе денеска и официјално пред полниот Сантијаго Бернабеу беше преставен како нов…