Дома Фудбал Англија Скапата ѕвезда на Јунајтед постигна прекрасен гол🎥

Скапата ѕвезда на Јунајтед постигна прекрасен гол🎥


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Манчестер Јунајтед има водство против Бетис во првиот осминафинален дуел од Лига Европа.

„Црвените ѓаволи“ на одмор заминаа со резултат 1:1, а потоа следуваше вистинска мајсторија на Антони.

Скапото засилување на Манчестер Јунајтед на почетокот на вториот дел постигна фантастичен гол и покажа зошто беше платен 100 милиони евра.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

УЕФА по Русија може да исклучи уште една репрезентација од квалификациите

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Пред само ш…