Дома Останати Свитолина ќе ви го помати умот: Се сликаше за Плејбој и има „жешка“ снимка (ФОТО+ВИДЕО)

Свитолина ќе ви го помати умот: Се сликаше за Плејбој и има „жешка“ снимка (ФОТО+ВИДЕО)

Украинската тенисерка Елина Свитолина повеќе пати во јавноста го покажа своето заводливо тело, па не чуди информацијата дека се фотографирала за популарниот магазин „Плејбој“.

На крајот на 2017 година ги изненади фановите со „жешко“ видео во кое имаше главна улога, а тогаш беше фотографирана за украинскиот магазин „ХХL“.

Во продолжение може да ги погледнете фотографиите и нејзиното видео.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Легендарните „Џорданки“ на аукција. Погледнете ја цената! 📷

Единаесет пара патики кои ги носеше Џордан на неговите натпревари се ставени на аукција. П…