Дома Фудбал Останато „Мајсторе“, па Нејмар може да „учи“ од тебе: Ова актерство ги надминува сите граници! (видео)

„Мајсторе“, па Нејмар може да „учи“ од тебе: Ова актерство ги надминува сите граници! (видео)

dajverson

Веќе добро познато е дека фудбалерите знаат да одглумат прекршок со цел да го принудат судијата да го досуди она што тие го посакуваат.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓Имиџ на фудбалер кој лесно „паѓа“, во светот на фудбалот секако изгради Бразилецот, Нејмар, но веројатно она што до направи фудбалерот на Палмеирас Дајверсон Силва ги надминува – сите граници!

Коментар веројатно и не е потребен, а сигурно ќе ве насмее…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Хрватска со пресврт до убедлива победа 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Хрватската репре…