Дома Видео Конор објави бизарна снимка: Пред ТВ екранот го предизвикуваше Холовеј

Конор објави бизарна снимка: Пред ТВ екранот го предизвикуваше Холовеј

Ирската ММА ѕвезда Конор Мекгрегор изрази желба за борба против Мак Холовеј.

Мекгрегор е и тоа како активен на друштвените мрежи каде во главно води „војна“ со останатите борци. Пред борбата Холовеј и Родригез објави бизарна снимка.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Конор шеташе пред телевизорот и глумеше како да е тој во борбата со Холвеј и се спрема за истата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хит видео: Лотито заспа на состанок за италијанскиот фудбал, па се правдаше 🎥

Првиот човек на Лацио, Клаудио Лотито се најде на критики на италијанската јавност откако …