Дома Македонски спорт Мак ракомет И да изгубите нема да ве оставиме! (ВИДЕО)

И да изгубите нема да ве оставиме! (ВИДЕО)

Навивачите денес покажаа дека го сакаат Вардар и го нема оди.

На крајот од натпреварот ракометарите на Вардар беа поздравени и покрај тешкиот пораз.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак ракомет

Проверете

Сејдини: ЕП е сон, во бараж натпреварите ќе ја видиме најдобрата Македонија

Денес претседателот на ФФМ Муамед Сејдини имаше свое излагање на генералното собрание. Сеј…