Дома Фудбал Лига на шампиони Видете го евроголот на Бруно Фернандеш🎥

Видете го евроголот на Бруно Фернандеш🎥

 Галатасарај и Манчестер Јунајтед играа многу возбудлив натпревар и после 30 минути игра веќе е 2:1.

Сепак, натпреварот го одбележа голот на Бруно Фернандеш за водство на Манчестер Јунајтед за 2:0.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Португалецот испрати вистински проектил од 20-ина метри и го матира искусниот Муслера.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Ибрахимовиќ го избра новиот тренер на Милан

Милан на лето сигурно ќе прави тренерска смена, а медиумите на Апенините тврдат дека главн…