Дома Офсајд Атрактивната Бритни Палмер која ја вжешти атмосферата на УФЦ 249 евентот (ФОТО)

Атрактивната Бритни Палмер која ја вжешти атмосферата на УФЦ 249 евентот (ФОТО)

После долго чекање љубителите на спортот, посебно на боречкиот уживаа во борбата помеѓу Тони Фергусон и Џастин Гејтџи.

Борбата секако беше без публика, имаше и уште некои мерки. Така ангажирана беше само една девојка за да ги најавува рундите. Таа чест ја имаше атрактивната Бртини Палмер.

Бритни беше единствената манекенка која учествуваше на евентот и привлече големо внимание.

View this post on Instagram

💙 cheer up buttercup.

A post shared by Brittney Palmer (@brittneypalmer) on

View this post on Instagram

Dear diary, . . 📸 @johnnykokoz

A post shared by Brittney Palmer (@brittneypalmer) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Нејмар во љубовна врска со супер атрактивна Хрватка (ФОТО)

Бразилскиот фудбалер Нејмар и манекенката со хрватско потекло Наталија Барулиќ ја потврдиј…