Дома Македонски спорт 15 години постоење: Женски одбојкарски клуб прослави јубилеј со маестрално видео!

15 години постоење: Женски одбојкарски клуб прослави јубилеј со маестрално видео!


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Maкедонскиот oдбојкарски клуб „Фит Фан Волеј“ ги најави претсојните плеј-оф натпревари каде што за првпат ќе се бори за шампионската титула.

Видеово е посебно изработено како обележување на 15-годишниот јубилеј на клубот и мора да се признае дека изгледа одлично – уживајте.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Македонски спорт

Проверете

Мирчевски за вержиниот судир во песочната бура: Застанавме пред сообраќајката, зад нас се удри камион

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Македонскио…