Дома Офсајд Фото: Со Фабињо на „Енфилд“ пристигна и неговата супер атрактивна сопруга

Фото: Со Фабињо на „Енфилд“ пристигна и неговата супер атрактивна сопруга

rebeka

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Фабињо во изминатиот период многу се поврзуваше со Манчестер Јунајтед и изгледаше дека кариерата ќе ја продолжи на „Олд Трафорд“, но на крајот заврши во Ливерпул.

Бразилецот со Ливерпул потпиша соработка на пет години.

Со Фабињо на „Енфилд“ пристигна и неговата атрактивна сопруга која во иднина сигурно ќе ги краси трибините кога ќе играат „црвените“.

Ребека Таварес веднаш по пристигнувањето стана мета на англиските репотери, погледнете ги сликите и ќе ви стане јасно поради што е така.

 

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Фудбалер на Бока осуден на 25 месеци затворска казна за претепување на својата девојка

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Колумбискиот фудбал…