Дома Офсајд Фото: Емили Ратајковски му го украде шоуто на Леброн Џејмс

Фото: Емили Ратајковски му го украде шоуто на Леброн Џејмс

0

Леброн Џејмс е еден од најдобрите кошаркари во светот и одигра одличен меч во победата на неговиот Лејкерс над Минесота минатата недела.

„Кралот“ го заврши мечот со 24 коша, 11 скока и 9 асистенции, но и покрај тоа падна во сенка на убавата Емили Ратајковски.

Познатата манекенка и фотомодел беше во „Стејплс центарот“ во Лос Анџелес и му го украде шоуто на Леброн.


Следете го Sportski.mk и на


View this post on Instagram

Checking in on boo @kingjames

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Видовме се: Продолженија, исклучување, супер гол на крајот шампион е – Ривер! (ВИДЕО)

Денес после неколку одложувања конечно се одигра долгоочекуваниот реванш во „Суперкласико“…