Дома Офсајд Сопругата на починатиот Давиде Астори во љубовна врска со Коларов 📸

Сопругата на починатиот Давиде Астори во љубовна врска со Коларов 📸

Фудбалерот на Интер, српскиот интернационалец Александар Коларов е во врска со сопругата на починатиот капитен на Фиорентина, Давиде Астори.

Три години по смртта на Астори, Франческа Фјорети е во нова љубовна авантура повторно со фудбалер. Фотографиите на кои се гледа како Коларов е во страствена прегратка со Франческа ги објави италијанскиот „Чи“.

Астори почина на 4. март 2018 година пред натпреварот на Фиорентина со Удинезе.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ванда самата откри: Цели две години била и со Макси Лопез и со Икарди

Ванда Нара која светот на фудбалот стана најмногу позната по неверството кон Макси Лопез с…