Дома Офсајд Сопругата на Костакурта изгледа прекрасно – открива и детали од интимниот живот!

Сопругата на Костакурта изгледа прекрасно – открива и детали од интимниот живот!

Мартина Колумбари, сопругата на легендарниот играч на Милан, Алесандро Костакурта и во 5-та деценија од животот изгледа фантастично.

Сексипилната Мартина е бивша Мис Италија од 1991 година, едно време работеше и како актерка во ТВ серии, а поради својот атрактивен изглед готово и да не постои магазин чија насловна страна не ја красела.

Сексипилната Мартина е бивша Мис Италија од 1991 година, едно време работеше и како актерка во ТВ серии, а поради својот атрактивен изглед готово и да не постои магазин чија насловна страна не ја красела. Таа исто така изјави дека редовно посетувале секс шоп и купувале најразлични играчки за збогатување на љубовниот живот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Проблеми за Азар надвор од теренот: Се појави видео на кое е со непозната девојка, ја изневерил својата сопруга? 🎥

На Еден Азар на теренот не му оди веќе подолго време, а сега може да си создаде и проблеми…