Дома Офсајд Поранешна ѕвезда на Реал ја изневерил сопругата со нејзината најдобра пријателка

Поранешна ѕвезда на Реал ја изневерил сопругата со нејзината најдобра пријателка

Поранешниот фудбалер на Реал Мадрид и репрезентативец на Аргентина, Фернандо Гаго се најде во центар на с*кс-скандал.

Сопругата го фатила Гаго во спалната соба од нивната семејна куќа со нејзината најдобра пријателка. Гизела Дулко, поранешна тенисерка, била шокирана поради тоа што љубовницата на нејзиниот сопруг била нејзина голема пријателка со која оделе заедно во училиште.

Сега е јасно дека Гаго по деценија брак ќе се раздели од Гизела, која тешко ќе помине преку ваква болна измама. Двајцата се без коментар, а сопругата на поранешниот фудбалер на Реал наводно ги запишала децата во друго училиште.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ќерката на Гвардиола во врска со фудбалерот на Тотенхем

Фудбалерот на Тотенхем, Деле Али англиските медиуми го забележале со ќерката на Пеп Гварди…