Дома Офсајд На Роналдо му дала „корпа“, а се дружи со Нејмар и Хамилтон (ФОТО)

На Роналдо му дала „корпа“, а се дружи со Нејмар и Хамилтон (ФОТО)

Руската манекенка Викторија Одинтчова тврди дека му дала „корпа“ на Кристиано Роналдо.

На Викторија следбеници на Инстаграм не и недостасуваат, но малку медиумско внимание изгледа дека да. Сега таа одлучи јавно да зборува дека Кристиано Роналдо и пишал на Инстаграм, но дека таа го игнорирала.

„Беше тоа одамна, но се сеќавам дека Роналдо ми напиша: Здраво како си? Ја избришав пораката и не му одговорив. Не му дадов шанса. Знам дека некои девојки такво нешто едвај би дочекале, но не ми падна на памет да му одговарам и да трчам по него“, изјави Викторија, па откри дека е во комуникација со Нејмар и Луис Хамилтон.

„Најпознатата личност од мојот именик е Луис Хамилтон. Последен пат ми се јави на 15. ноември да ми го честита роденденот. Пријатели сме и често си пишуваме и комуницираме. Повремено одам на неговите трки, последен пат беше во Сочи. Го запознав пред три години, тогаш едвај го разбрав бидејќи не знаев добро англиски“.

Преку Хамилтон го запознала и Нејмар.

„Нејмар е нормално момче, понекогаш се слушаме на Инстаграм. Луис нас не запозна“, тврди манекенката.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Eден играч на Сити после лудата ноќ во хотелот имал „топол“ пречек во неговиот дом

Aнглиските медиуми пишуваат дека победата од 6:1 против Астон Вила играчите на Манчестер С…