Дома Луд Спорт Масовна тепачка на пријателски натпревар🎥

Масовна тепачка на пријателски натпревар🎥

Пријателскиот натпревар меѓу Црвена Звезда и Ботев Враца беше прекинат во 67-та минута поради масовна тепачка помеѓу двете екипи.

Барбоса во 67. минута му удри бокс на Урош Спајиќ, по што се вмешаа и останатите фудбалери кои беа на теренот.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Тренерот Владан Милојевиќ реши неговиот тим да се повлече од теренот, а резилтатот во тој момент беше 2:1

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Манчестер Јунајтед ја сака ѕвездата на Наполи

Квича Кварацхелија беше вистинско откритие на Серија А минатата сезона и го привлече внима…