Дома Актуелно Во живо Започната комеморацијата за Коби: Следете ја во живо!

Започната комеморацијата за Коби: Следете ја во живо!

Пред малку започна комеморацијата во „Стејплс Центарот“ посветена на Коби Брајант, неговата ќерка и останатите загинати во несреќата.

Денешниот датум беше избран симболично поради бројките на Коби (24) и Џиана (2). Следете ја комеморацијата во живо:

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

Ѕвезда на Филаделфија одби да тренира бидејќи сака трансфер

Бен Симонс беше прв пик на НБА-драфтот во 2016 година, а сега одби да тренира со Филаделфи…