Дома Фудбал ВИДЕО: Меси објави видео oд синовите кое никого нема да остави рамнодушен

ВИДЕО: Меси објави видео oд синовите кое никого нема да остави рамнодушен

messi

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓Аргентинската ѕвезда Лионел Меси во текот на вчерашниот ден објави интересно видео од неговите три синчиња. Видеото изгледа навистина неоддоливо и брзо стана хит на социјалните мрежи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Барселона играше пријателски натпревар против Висел Кобе – се беше во знакот на Иниеста 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓ Фудбалерите на Висел Кобе и Барселона денес одиграа…