Дома Офсајд Французинка танцуваше и се соблекуваше на стадионот после победата над Белгија (видео)

Французинка танцуваше и се соблекуваше на стадионот после победата над Белгија (видео)

0
navivacka

Во вчерашното полуфинале селекцијата на Франција стигна до победа и така се пласираше во финалето на Светското првенство, а една навивачка на трибините привлече големо внимание со начинот на прославата.

Очигледно под влијание од атмосферата, таа започна да се соблекува после прославата на победата над Белгија.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Италијанските медиуми тврдат: Ванда го изневерувала Икарди со Брозовиќ?

Еден од моментално најконтровезните и најпознати фудбалски брачни парови на светот, Мауро …