Дома Фото Фото мајтап на денот: Рамос во соблекувалната на Севилја!

Фото мајтап на денот: Рамос во соблекувалната на Севилја!

0

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фото

Проверете

Што правеше ВАР? Зошто не требаше пеналот на Борусија да биде повторен?

Во Дортмунд, дербито на вечерта во ЛШ го одиграа Борусија и Барселона. Иако се очекуваа мн…