Дома Луд Спорт Тоти се шеташе низ Рим, никој не го препозна 🎥

Тоти се шеташе низ Рим, никој не го препозна 🎥

Франческо Тоти е легенда на Рома и често се жали дека не може слободно да се шета по улиците на Рим.

Меѓутоа, во корона услови, со маска на лицето денес слободно се шеташе низ Рим.

„Принцот на Рим“ со маска и качкет, се прошета низ улиците без никој да го брка за потпис или фотографија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Познато со која песна Ибра и Михајловиќ не настапат на Сан Ремо 🎥

Во четврток ќе се одржи познатиот музички фестивал Сан Ремо на кој специјални гости ќ…