Дома Видео Така е кога си Роналдињо: Девојка побара да и се потпише на – градите 🎥

Така е кога си Роналдињо: Девојка побара да и се потпише на – градите 🎥

Без никакви дилеми славниот Роналдињо е еден од најдобрите фудбалери кои некогаш се појавиле.

Бразилецот е вистински миленик каде и да се појави, многумина ќе кожат дека не постои човек кој може да го мрази.

Иако пред шест години ја заврши кариерата тој и денес ужива голема популарност и сите посакуваат негов автограм. Така една девојка побара Рони да и се потпише на необично место.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ретко виден хаос во Португалија: Полицијата мораше да пука за ја смири општата тепачка 🎥

Неверојатни сцени ни доаѓаат од Португалија. Во натпреварот помеѓу Виторија Сетубал и Олим…