Дома Останати Кошарка Стивен Адамс „понижен“: Младиот бек на Денвер го испрати по „бурек“ (Видео)

Стивен Адамс „понижен“: Младиот бек на Денвер го испрати по „бурек“ (Видео)

adams

Не му беше лесно на Стивен Адамас во вчерашниот натпревар помеѓу Денвер и Оклахома.

Во еден момент младиот бек на Наџентси, Џамал Марај буквално го испрати „по бурек“, а Реџи Милер кој го коментираше овој натпревар не го криеше своето воодушевување…

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Кошарка

Проверете

Џордан со солзи се прости од Коби: Ми беше како помал брат! (видео)

Помеѓу бројните познати имиња кои се простија од Коби на комеморацијата во „Стејплс Центар…