Дома Офсајд Преголемиот пресек на црниот фустан на Лидзи Вон откри нешто повеќе (ФОТО)

Преголемиот пресек на црниот фустан на Лидзи Вон откри нешто повеќе (ФОТО)

1
von

Американската скијачка Линдзи Вон неодамна ја заврши својата кариера и сигурно ќе биде запаметена како една од најдобрите скијачки на сите времиња.

Вон сега сигурно има повеќе слободно време да се посвети на својот приватен живот. Дека одморот и тоа како и одговара покажа на свечената церемонија на доделувањето на признанија во Монако за најдобрите спортисти за 2018 години. На овој настан Вон блескаше во бел фустан.

Меѓутоа Вон вчера беше фотографирана на улиците во Њујорк каде што го напушташе „АОЛ Билд Сериес Студиото“. Во центарот на вниманието беше нејзината црна комбинација, но многумина порачаа дека пресекот на неговиот фустан откри повеќе отколку што смееше.

Пресекот и правеше проблеми при одењето, но и при позирањето за фотографирање. Поради тој пресек од утрово легендарната скијачка се најде на насловните страни на медиумите.

 

Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Нови проблеми: Икарди поминал ноќ со транвестит, ќе бидат објавени и фотографии!?

Во семејството Икарди би можел да се појави голем проблем. Напаѓачот на Интер, Мауро Икард…