Дома Фудбал Останато Неверојатниот Ноер: Против Атлетико си легна терен! ?

Неверојатниот Ноер: Против Атлетико си легна терен! ?

Вчера Баерн го доби Атлетико Мадрид со 4:0, а од овој меч се појави една луда фотографија во која главен актер беше Мануел Ноер.

Имено, при резултат 4:0 германскиот чувар на мрежата беше „уловен“ како лежи во казнетиот простор дека играчите на Атлетико се во близина на неговиот гол.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Спектакуларен гол падна во англиската Лига 2 🎥

Додека вниманието е насочено кон вечерашните натпревари од Лигата на шампионите во англиск…