Дома Офсајд Линдзи Вон со во бикини секогаш привлекува големо внимание (ФОТО)

Линдзи Вон со во бикини секогаш привлекува големо внимание (ФОТО)

Пензионираната американска скијачка Линдзи Вон и во период на карантинот имаше во што да ужива. Таа остана дома каде што има базен, кој беше во употреба речиси секој ден во текот на април и мај.

Линдзи, освен со фотографии од базен, привлече внимание и додека го переше автомобилот и тоа во бикини. Секако, таа фотографија во минатиот период заработи и најмногу лајкови.

Најуспешната светска скијачка во историјата во голем број категории на Инстаграм ја следат два милиони луѓе, кои сигурно уживаат во нејзините објави и во периодот по карантинот.

Во продолжение може да погледнете дел од нејзините активности во текот на претходнитие два месеци.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Супер атрактивната тенисерка го опиша нејзиниот совршен маж: Ова се условите (ФОТО)

Евгени Бушар одамна е многу позната по изгледот отколку по нејзините тениски квалитети. Се…