Дома Фудбал Репрезентации Кој не слуша, Џани ќе го апси! 📸

Кој не слуша, Џани ќе го апси! 📸

Македонскиот фудбалски репрезентативец Езгјан Алиоски продолжува со своите познати лудости и во репрезентативниот дрес.

Пред денешниот тренинг Алиоски „укради“ полициско возило и се фтографираше. Секако, ова е доказ за одличната атмосфера која владаа во нашиот табор.

ФОТО: Фуддбалска Федерација на Македонија

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

„Историски момент беше денес да се гледа Македонија, срцето ми е полно за Пандев“

Марио Ѓуровски како што најавивме е дел од нашиот експертски кој ги коментира натпреварите…