Дома Луд Спорт Која песна посебно го „погоди“ Един Џеко (видео)

Која песна посебно го „погоди“ Един Џеко (видео)

0

Един Џеко моментално се наоѓа во својата татковина, БиХ каде се опоравува од повредата која ја доби на мечот против Каљари.

Голгетерот ужива во забавите со своите пријатели, а една песна посебно го „погоди“…Погледнете!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Комичен момент пред камерите: Клоп избега од Гвардиола (видео)

Јирген Клоп и Пеп Гвардиола се големи ривали во Премиер лигата и само еден ден после дерби…