Дома Фото Карикатура на денот: Деле Али и Тотенхем конечно го запреа возот Челзи!

Карикатура на денот: Деле Али и Тотенхем конечно го запреа возот Челзи!

0

15823416_564915113713340_7021073743279086352_n

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фото

Проверете

Што правеше ВАР? Зошто не требаше пеналот на Борусија да биде повторен?

Во Дортмунд, дербито на вечерта во ЛШ го одиграа Борусија и Барселона. Иако се очекуваа мн…