Дома Фудбал Италија Ибра на „Санремо“ се појави со хитот „Јутро је“

Ибра на „Санремо“ се појави со хитот „Јутро је“

Златан Ибрахимовиќ во наредните денови ќе биде дел од познатиот фестивасл Санремо.

Напаѓачот на Милан вчера и официјално беше претставен како гостин на фестивалот на кој ќе изведе дует заедно со тренерот на Болоња Синиша Михајловиќ.

Ибрахимовиќ на сцената се појави познатата „Јутро је“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Манчестер Сити изедначи преку сомнителен пенал 🎥

Maнчестер Сити против Борусија Дортмунд го изедначи резултатот, но се чини после ситуација…