Дома Видео „Доаѓа Меси“ – реакцијата на децата е спектакуларна (видео)

„Доаѓа Меси“ – реакцијата на децата е спектакуларна (видео)

Синоќа во полуфиналето на Копа Америка се играше големото дерби помеѓу Бразил и Аргентина, кое на крајот им припадна на „карикоите“ со 2:0.

Пред почетокот на мечот камерите снимија интересна ситуација, како децата нестрпливо го чекаат Меси да се појави во тунелот…Погледнете!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Најкомичниот гол сезонава го прими голманот на Пјуник (ВИДЕО)

Вчерашниот натпревар помеѓу Пјник и Гандзасар заврши со резултат 2:3. Резултатот секако не…