Дома Офсајд Виљареал во финалето против Јунајтед со себе ќе носи – актерка од филмовите за возрасни!

Виљареал во финалето против Јунајтед со себе ќе носи – актерка од филмовите за возрасни!

Актерката во филмовите за возрасни, Аполонија Лапиедра се најде во центар на внимание по пласманот на Виљареал во финалето на Лига Европа.

Шпанскиот тим во четврокот одигра 0-0 против Арсенал во Лондон и така со вкупни 2-1 од првиот меч се пласираше во финалето, каде што ќе се обиде да го освои трофејот.

Честитки пристигнаа од актерката во филмови за возрасни, а и тимот реши да ја покани згодната девојка на финалниот натпревар, кој ќе се одржи на 26 мај.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Така е кога си Роналдињо: Девојка побара да и се потпише на – градите 🎥

Без никакви дилеми славниот Роналдињо е еден од најдобрите фудбалери кои некогаш се појави…