Дома Македонски спорт Мак фудбал Вардарци од Анталија: Бог се јави!

Вардарци од Анталија: Бог се јави!


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Фудбалерите на Вардар во овие моменти се во Анталија каде што се подготвуваат за вториот дел од сезоната.

Денес големиот христијански празник „Водици“ па вардарци го празнуваа во Анталија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

Влатко Костов е нов тренер на Пелистер

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ма…