Дома Фудбал Франција Арогантно однесување на Мбапе кон Хакими: Не ми се извинувај, дај ми една добра топка! 🎥

Арогантно однесување на Мбапе кон Хакими: Не ми се извинувај, дај ми една добра топка! 🎥

Често пати Килијан Мбапе е мета на критики на јавноста во последниот период поради неговиот однос на теренот и ароганцијата која ја покажува.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓Сега се појави уште едно такво видео од натпреварот против Јувентус. Камерите од подтрибинскиот простор забележаа интересна конверзација помеѓу Хакими и Мбапе.

Французинот не беше задоволен од топките кои ги добиваше од својот соиграч.

“Мбапе: Се колнам, погледни го видеото….

Хакими: Ако е така, тогаш извини…..

Мбапе: Не е доволно да ми се извинуваш, дај ми една добра топка“, гласи нивнјиот разговор.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Франција

Проверете

Хрватска со пресврт до убедлива победа 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Хрватската репре…