Дома Офсајд Aтрактивна боксерка во долна облека направи шоу на мерењето пред борбата 🎥

Aтрактивна боксерка во долна облека направи шоу на мерењето пред борбата 🎥

Ебени Бриџис е позната како најпровокативна боксерка, а сега повторно направи шоу.

Бриџис во долна облека се појави на мерењето пред борбата со Мајли Ганглоф и стана вистински хит. Згодната рускоса освен што ги покажа своите атрибути извади и шал од Лидс.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Така е кога си Роналдињо: Девојка побара да и се потпише на – градите 🎥

Без никакви дилеми славниот Роналдињо е еден од најдобрите фудбалери кои некогаш се појави…