Дома Луд Спорт Ѓоковиќ одлично се забавува: Видете како пее опера🎥

Ѓоковиќ одлично се забавува: Видете како пее опера🎥

Новак Ѓоковиќ е одлично расположен пред стартот на новата сезона и почетокот на 2024 година.

Најдобриот тенисер на светот моментално се наоѓа во Австралија и одлично се забавува со играње на пантомима.


Кој ќе биде новиот шампион, Сити или Арсенал? ↓↓↓


Ѓоковиќ на својата колешка, Олга Даниловиќ сакаше да и го објасни зборот „опера“, па дури и запеа.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Човекот со најдобра работа во светот: Освојува трофеј за секои 10 минути на теренот

Eдно име од редовите на актуелниот англиски шампион, Манчестер Сити посебно се издвојува –…