Дома Офсајд Шокантна изјава: Се беше лажно помеѓу Роналдо и Ирина, тој сакаше помлади мажи

Шокантна изјава: Се беше лажно помеѓу Роналдо и Ирина, тој сакаше помлади мажи

Русинот, Пјотр Листерман е познат сопственик на ВИП агенција за спојување парови, неодамна даде интервју со кое ја шокираше јавноста.

Имено Листерман во интервјуто зборови за љубовниот живот на Португалецот додека бил со Ирина Шајк. Тој тврди дека се помеѓу нив двајца било лажно.

„Јас ги запознав Роналдо и Ирина. Му требаше покритие затоа што сакаше помлади мажи. Односот помеѓу нив двајца беше корисен. На Ирина и требаше популарност која ја доби покрај него, додека Роналдо не сакаше да ги разочара своите фанови“.

„Помеѓу Роналдо и Ирина немаше односи. Дури и ако биле тие биле случајни. Во основа двајцата играа улоги. Од друга страна јас добив 100.000 долари за тоа што ги поврзав“, зборува Листерман.

Секако, ова е изјава во која ретко кој би поверувал.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Така е кога си Роналдињо: Девојка побара да и се потпише на – градите 🎥

Без никакви дилеми славниот Роналдињо е еден од најдобрите фудбалери кои некогаш се појави…