Дома Луд Спорт Фото: Кога судијата го изиграл мечот на тикет!?!

Фото: Кога судијата го изиграл мечот на тикет!?!

0

Во фудбалското првенство на Венецуела се одигра многу интересен натпревар помеѓу Ла Гуаира и Португеса во кој главна ѕвезда беше судијата.

Имено, судијата во последните десет минути му исклучи четворица фудбалери на гостите, а во 96-та минута досуди пенал преку кој домаќините израмнија.

Кога судијата го има натпреварот на тикет, никој ништо не му може!?!

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Луд Спорт

Проверете

ФОТО: Ана Ивановиќ ја објави фотографијата која долго ја чекавме

Поранешната српска тенисерка и првата тенисерка на ВТА листата, Ана Ивановиќ објави фотогр…