Дома Фудбал Лига на шампиони Фотографии кои навивачите на Аталанта ќе сакаат да ги заборават што побрзо 📷

Фотографии кои навивачите на Аталанта ќе сакаат да ги заборават што побрзо 📷

Аталанта вечерва на шокантен начин испадна од ЛШ.

Иако водеше скоро во текот на целиот натпревар, прими два погодоци во последните минути и трагично испадна.

После вториот примен погодок фудбалерите на Аталанта останаа во шок. Некои легнаа на тревата, други се покрија со дресот, а трети тргнаа кон центарот со надеж дека можат нешто да вратат.

Сигурно дека ова се фотографии кои навивачите на Аталанта ќе сакаат што побрзо да ги заборават…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Реал Мадрид после натпреварот против Бетис доби нов грб 📷

На синоќешниот натпревар помеѓу Бетис и Реал Мадрид имаше многу контроверзни одлуки на суд…