Дома Видео Урнебесно видео на „Фчерашни“: По Панчев и Пандев го имаме Панче од Маџари!

Урнебесно видео на „Фчерашни“: По Панчев и Пандев го имаме Панче од Маџари!

Во време кога вистинскиот спорт е стопиран бројките покажуваат пораст на е-спортот, па така екипата од „Фчерашни Новости“ во свој стил претстави една „оналјн фудбалска легенда“.

Запознајте го Панче од Маџари:

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Maгија на Суарез на тренингот на Барса (ВИДЕО)

Екипата на Барселона се врати на тренинзите со цел да се подготви за продолжување на сезон…