Дома Фудбал Останато Убав гест на Роналдо: Го исполни сонот на мало детенце 🎥

Убав гест на Роналдо: Го исполни сонот на мало детенце 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Вечерва од 20:00 часот Ал Наср ќе игра против Пересполис во рамки од Азиската Лига на шампионите.

Секако дека главна ѕвезда во овој натпревар ќе биде Кристијано Роналдо. Едно дете во Техеран си го исполни сонот да го запознае својот идол Роналдо, а пред него ја изведе и познатата прослава со „Сиу“ со што го насмеа Португалецот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Проблем за Баерн: Повредата на Гнабри е сериозна

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Баерн Минхен лесно ја…