Дома Останати ТОП 4 натпревари овој викенд! 🎥

ТОП 4 натпревари овој викенд! 🎥


Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓Се ближи крајот на сезоните низ фудбалска Европа. Уште по само неколку натпревари. И плус финалето во ЛШ.

Нема директен дуел за титула, нема некое големо дерби, но има четири меча што мислам дека се најпривлечни.

Сабота: Баерн Минхен – Лајпциг. Недела: Манчестер Сити – Челзи, Наполи – Интер и Спортинг Лисабон – Бенфика. Има уште неколку интересни дуели, ама јас ќе се задржам на овие. Да видиме зошто!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Челзи почна преговори за Нејмар

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓ Раководството на Челзи веќе остварило првичен конта…