Дома Тикет на денот Тикет на денот (недела, 26.06.2022)

Тикет на денот (недела, 26.06.2022)

tiket na denot

И денес понудата е очајна, но сепак доволно голема за да не ве оставиме без тикет на денот. Ова е нашиот предлог.

Аваи – Палмеирас – 2/2 @ 2.60 во Mozzart

Домаќините во досегашниот тек од сезоната играат доста променливо, па затоа и се наоѓаат на средината на табелата. Во овој натпревар влегуваат со лошо расположени бидејќи во последното коло беа поразени од тимот на Флуминензе. Палмеирас од друга страна е лидер на табелата, а нивните амбиции се насочени кон таа позиција се до крајот на првенството, а прашање е колку ќе успеат во тоа со оглед на големата конкуренција. Ние овде предлагаме да изиграте 2/2 со квота 2.60 во Mozzart.

Хамарби – Хакен – ГГ @ 1.62 во Bet365

Вториот натпревар од денешниот тикет може да го наречеме шведско дерби. Се сретнуваат првопласираниот тим на Хакен и третопласираниот тим на Хамарби. И двете екипи досега ги видовме во одлични изданија, па оправдано се и на горниот дел на табелата. Домаќините во изминатите 11 кола собраа 20 бода, а гостите 23.  И за двата тима важи фактот дека играат отворено и ефикасно, па на овој натпревар головите не би требало за изостанат. Наш предлог тип за овој натпревар ГГ со квота 1.62 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.21

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (петок, 12.08.2022)

Денешниот ден е одличен. Понудата е фантастична и поголем дел од екипите кои играат наредн…